Lékárna Futurum Ostrava  Ostrava
596 635 234, 731 595 730

Tábory už nejsou jenom pro děti

07.08.2017

Díky odhodlaným dětským modlitbám nadešel po roce konečně čas letních prázdnin. Přemýšlíte nad tím, jak své ratolesti pobavit a zkrátit jim čas? Co tak zamyslet se nad tím, jak i sobě dopřát trochu času a odpočinku? Vydejte se na tábor! Zapomeňte přitom na předsudek, že tábory jsou pouze pro děti. Zalíbení v nich mohou najít také dospělí a třeba i senioři. Baví vás fotbal, lázně, poznávání nových přátel, výuka jazyků či objevování lesů?
Dopřejte si to nejlepší.

Chybí vám uvolněná atmosféra pravého táboráku, vůně lesa a aktivně prožitý čas dovolené? Pak je právě instituce táborů pro vás tou nejlepší možností, jak strávit volné letní chvilky. Ano, platí to i pro „dospěláky“. Tábory se totiž s větší poptávkou stávají neustále lepšími a dostupnějšími. Rozšiřují svá zaměření a jsou vhodné opravdu pro všechny. Jaké máte možnosti a kolik za podobné pobyty zaplatíte? Přinášíme vám několik táborových alternativ přesně pro vás.

Tábor pro dospěléTábor pro dospělé

Chybí vám bezprostřední poznávání nových přátel, zajímavé letní aktivity a činorodá dovolená plná zábavy? Vyzkoušejte letos tábor pro dospělé a dovolte si zažít opět skvělé chvilky, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Na své si zde přijdou milovníci fotbalu, volejbalu, karaoke, pořádných táboráků, skupinových soutěží či vědomostních kvízů. V internetové nabídce jsou také pobyty zaměřeny na zlepšení cizího jazyka, cyklistiku, turistiku či pouze speciálně pro nezadané. Ceny se různí v závislosti na lokalitě a programu, ale v nabídce najdete víkendové pobyty zhruba od tisíce do pěti tisíc korun.

celý článek zde


« zpět