Lékárna Futurum Ostrava  Ostrava
596 635 234, 731 595 730

ML Sada pro kognitivní trénink

ML Sada pro kognitivní trénink

Výrobce: Česká alzheimerovská společnost, o.p.s.
Typ: Ostatní
SUKL: 0000000

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
54890
Cena obvyklá:604
Ušetříte:9.1%
kusů
Skladem
Popis:

Sadu vydává Česká alzheimerovská společnost jako již třetí inovovanou pomůcku pro procvičování mozkuLidé, kteří mají někoho blízkého s Alzheimerovou chorobou, vědí, jak je obtížné vymyslet nějakou činnost, která by jejich blízkého zaujala. 

Sada obsahuje úkoly a hry, které se hodí buď pro samostatnou práci lidí s demencí žijících doma anebo pro práci ve dvojicích či malých skupinách v rámci institucí. Sada obsahuje obměněné úkoly pro individuální práci různé obtížnosti, puzzle, pexeso s osobnostmi a reminiscenční karty. Cílem Sady je kromě procvičování paměti a jiných kognitivních funkcí také umožnit smysluplné trávení společného času.

Pexeso - Pexeso obsahuje celkem 12 dvojic. Fotografie z pexesa se dají využít také k povídání a vzpomínání na filmy, seriály či divadelní hry, v nichž hráli herci na fotografiích. Základní informace o všech osobnostech spolu se stručným přehledem jejich děl jsou součástí samostatné brožurky.

Puzzle - Jako předlohu je možné použít buď obrázek s naznačeným dělením jako snadnější variantu, anebo předlohu bez čar.

Karty s úkoly - Na každé kartě se nacházejí dva úkoly, které jsou seřazeny podle obtížnosti. Úkoly je možné řešit přímo na kartě pomocí přiloženého fixu, který lze po zaschnutí snadno setřít hadříkem nebo papírovou utěrkou. Karty se tak dají používat opakovaně.

Reminiscenční karty s předměty - Soubor tvoří 11 dvojic kartiček. Na polovině kartiček jsou fotografie předmětů denní potřeby, jak je známe z dneška. Na druhé polovině kartiček pak stejné předměty v podobě, která byla typická v minulosti. S kartičkami lze hrát buď klasickým způsobem pexeso nebo je možné přiřazovat k sobě obrázky s předměty starými a novými. Soubor karet také může sloužit jako podklad pro povídání při různých vzpomínkových (reminiscenčních) aktivitách.

 

Výrobce: Česká alzheimerovská společnost, o.p.s.
Typ: Ostatní
Cena obvyklá*:
604 s dph
Vaše cena:
54890 s dph
SUKL: 0000000
počet kusů  


Produkt se dále nachází v těchto kategoriích: